nasze koktajle

POSHE Drinks to bezalkoholowe bazy do samodzielnego przygotowywania koktajli w wersji  z alkoholem lub bez. Idealne, gdy masz ochotę na koktajl prosto z cocktail baru, ale nie masz wszystkich potrzebnych składników w swojej kuchni.

dlaczego kraftowe?

Oryginalne receptury naszych produktów były tworzone latami przez zawodowych barmanów. Poszukując idealnych proporcji, wykonali oni kilkaset prób, zanim pierwszy premiks koktajlowy został zamknięty w butelce. Od tamtej pory wszystkie nasze mix-y przygotowujemy w szczecińskiej manufakturze, a Ty możesz tworzyć idealne koktajle gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Jeżeli chcesz poznać twórców POSHE Drinks, zapraszamy do Szczecina na drinka! Przygotują go dla Ciebie nasi barmani pracujący w jednym z TOP 5 cocktail barów w Polsce – 17 Schodach.

100% naturalne składniki

Wszystkie mix-y POSHE Drinks są wegańskie, a do ich produkcji wykorzystujemy tylko najwyższej jakości świeże owoce, zioła, soki i napary. Produkt jest naturalnie konserwowany, a następnie pasteryzowany, dzięki czemu zachowuje swoją świeżość na długo.

okres przydatności

Termin ważności każdego mix-u POSHE Drinks to aż 120 dni od daty produkcji. Specjalnie opracowany i przebadany proces pasteryzacji pozwala cieszyć się znakomitym smakiem koktajli bez użycia sztucznych konserwantów. Produkt po otwarciu należy przechowywać w lodówce i spożyć w terminie do 5 dni.

przepis na koktajl idealny

Idealne proporcje, idealny smak, zawsze tak samo.

1

Wlej do kieliszka 
40 ml alkoholu

2

DODAj 100 ml POSHE drinks

3

dodaj kilka kostek lodu