nasze koktajle

Wszystkie nasze mix-y są przygotowywane ręcznie, w
małej manufakturze w Szczecinie, a za hasłem “Craft
Cocktails” kryje się ponad 15-letnie doświadczenie.

dlaczego kraftowe?

Oryginalne receptury, były tworzone latami przez naszych zawodowych barmanów, którzy poszukując idealnych proporcji wykonali kilkaset prób, zanim udało się zamknąć koktajl w butelce. 

Jeżeli chcesz poznać twórców naszych koktajli, zapraszamy do Szczecina na drinka! Nasi barmani, którzy pracują w 17 schodów Cocktail Bar opowiedzą Ci jak były tworzone poszczególne smaki naszych mix-ów.

100% naturalne składniki

Wszystkie mix-y POSHE są wegańskie, a do ich produkcji używamy tylko wysokiej jakości świeżych owoców, ziół, soków i naparów. Produkt jest naturalnie konserwowany za pomocą cukru, a następnie pasteryzowany, dzięki czemu zachowuje świeżość na długo bez konieczności dodawania sztucznych konserwantów i ulepszaczy smaku.

okres trwałości
mix-ów

Termin ważności każdego mix-u to 60 dni od daty produkcji widocznej na etykiecie. Produkt należy przechowywać w lodówce, a po otwarciu należy spożyć go w terminie nieprzekraczającym 5 dni.

proste przygotowanie

Na każdej butelce naszego mix-u POSHE znajduje się prosta instrukcja.
Aby przygotować wysokiej jakości koktajl wystarczy do 250 ml szklanki:

1

nalać 40 ml dedykowanego alkoholu

2

uzupełnić kilkoma kostkami lodu

3

dodać 1/3 zawartości butelki poshe

w zgodzie z naturą i własnym sumieniem...

Nasze butelki są bezpiecznie pakowane bez użycia folii i wysyłane na całą Polskę w kartonach wytwarzanych z materiałów wtórnych, które mogą być bez problemu poddawane dalszemu przetwarzaniu. Dodatkowo nasze kartony są zabezpieczane specjalną taśmą papierową wysokiej jakości typu kraft. Dzięki temu każda wysłana przez nas paczka jest w 100% przygotowana z materiałów ekologicznych.
Po długich poszukiwaniach i przetestowaniu różnego rodzaju surowców udało nam się znaleźć firmę, która produkuje dla nas specjalne etykiety foliowe, które w 30% są zrobione z materiałów pochodzących z recyklingu.
Wszystkie odpady niezależnie od tego czy jest to manufaktura, czy biuro – są segregowane i wyrzucane do odpowiednich kontenerów do segregacji śmieci.
W naszym biurze wszystkie niezbędne materiały i oferty drukujemy dwustronnie, ekonomicznie, drukiem czarno-białym i na papierze ekologicznym. Dodatkowo zainwestowaliśmy w specjalne oprogramowanie do elektronicznego obiegu dokumentów, aby nie było potrzeby mechanicznego zadrukowywania kolejnych ryz papieru.