nasze koktajle

POSHE Drinks to bezalkoholowe bazy do przygotowywania ulubionych koktajli w wersji z alkoholem lub bez. Wszystkie nasze mix-y są przygotowywane ręcznie, w małej manufakturze w Szczecinie, a za hasłem “craft cocktails” kryje się ponad 15-letnie doświadczenie.

dlaczego kraftowe?

Oryginalne receptury były tworzone latami przez naszych zawodowych barmanów, którzy poszukując idealnych proporcji wykonali kilkaset prób, zanim zamknęliśmy pierwszy mix w butelce. 

Jeżeli chcesz poznać twórców naszych koktajli, zapraszamy do Szczecina na drinka! Nasi barmani, którzy pracują w jednym z TOP 5 cocktail barów w Polsce – 17 Schodach.

100% naturalne składniki

Wszystkie mix-y POSHE Drinks są wegańskie, a do ich produkcji używamy tylko najwyższej jakości świeżych owoców, ziół, soków i naparów. Produkt jest naturalnie konserwowany za pomocą cukru, a następnie pasteryzowany, dzięki czemu zachowuje świeżość na długo, bez konieczności dodawania sztucznych konserwantów i ulepszaczy smaku.

okres przydatności

Termin ważności każdego mix’u POSHE Drinks to aż 120 dni od daty produkcji widocznej na etykiecie. Produkt po otwarciu należy przechowywać w lodówce i spożyć w terminie do 5 dni.

proste przygotowanie

Na każdej butelce naszego mix-u POSHE Drinks znajduje się prosta instrukcja.

Aby przygotować wysokiej jakości koktajl wystarczy przygotować szklankę o pojemności 250 ml i postępować zgodnie z instrukcją:

1

nalać 40 ml rekomendowanego alkoholu

2

uzupełnić kilkoma kostkami lodu

3

dodać 1/3 zawartości butelki poshe

w zgodzie z naturą i własnym sumieniem...

Nasze butelki są bezpiecznie pakowane i wysyłany do Klientów z całej Polski w kartonach wytwarzanych z materiałów wtórnych, które mogą być bez problemu poddawane dalszemu przetwarzaniu. 

Po długich poszukiwaniach i przetestowaniu różnego rodzaju surowców udało nam się znaleźć firmę, która produkuje dla nas specjalne etykiety foliowe, które w 30% są zrobione z materiałów pochodzących z recyklingu.
Wszystkie odpady niezależnie od tego czy jest to manufaktura, czy biuro – są segregowane i wyrzucane do odpowiednich kontenerów do segregacji śmieci.
W naszym biurze wszystkie niezbędne materiały i oferty drukujemy dwustronnie, ekonomicznie, drukiem czarno-białym i na papierze ekologicznym. Dodatkowo zainwestowaliśmy w specjalne oprogramowanie do elektronicznego obiegu dokumentów, aby nie było potrzeby mechanicznego zadrukowywania kolejnych ryz papieru.