NASZA HISTORIA

Nasz szczeciński start-up powstał z inicjatywy barmanów, mających ponad 15-letnie doświadczenie barmańskie, którzy na co dzień pracują w jednym z top 5 najlepszych cocktail barów w Polsce – szczecińskich 17 Schodach.

W marcu 2020 roku w wyniku pandemii lokal został zamknięty, a goście zaczęli dopytywać o możliwość zakupienia cocktaili na wynos. Tak narodziło się pytanie…

 

Jak sprawić, aby nasi goście mieli dostęp do naszych cocktaili, zachowując przy tym ich świeżość i unikatowy smak?

Zabraliśmy się do pracy, ulepszyliśmy nasze receptury, wykonaliśmy kilkaset prób i po włączeniu procesu pasteryzacji, udało nam się zabutelkować pierwszy mix.

Kiedy receptury na pierwsze 6 koktajli były już gotowe, naszym kolejnym wyzwaniem było znalezienie sposobu na dostarczenie mix-ów naszym gościom i to najlepiej bezpośrednio do ich domów.

Wspólnymi siłami, bez większego doświadczenia, założyliśmy więc nasz pierwszy sklep internetowy, który na start miał tylko podstawowe funkcje, takie jak możliwość składania zamówień i płatności on-line.

Pierwsze zamówienie na 6 butelek z dostawą na terenie Szczecina odnotowaliśmy 19 października 2020 o godzinie 14:14:56

W ten sposób nasze koktajle poprzez jedno kliknięcie – weszły do świata e-commerce. To rozwiązanie pozwoliło naszym stałym gościom odwiedzającym nasz lokal, zakupić swoje ulubione drinki i przygotować je samodzielnie w domu.

#YOUR OWN BARTENDER

Podczas pandemii nasze mix-y były również dowożone przez naszych barmanów pracujących w lokalu! Stąd narodziło się nasze hasło #YOUR OWN BARTENDER, które mówi, że dzięki POSHE masz niepowtarzalną okazję zaprosić ulubionego barmana do swojego domu.

Dopiero z czasem zrozumieliśmy, że rozpoczęcie sprzedaży naszych mix-ów on line, otworzyło nas na całą Polskę. Teraz nasi goście to osoby, które mieszkają zarówno w Szczecinie, jak i w Warszawie, Poznaniu, Wałbrzychu, Suwałkach, Grabowie, Nowej Wsi… bo dzięki POSHE nasi barmani mogą zostać zaproszeni do każdego domu w Polsce!

Od tego momentu, dzień za dniem pracujemy ciężko na to, aby POSHE Drinks cieszyło się uznaniem w swoim stale powiększającym się gronie fanów, którzy wspierają nas w spełnianiu naszego największego marzenia, jakim jest:

PODNIESIENIE KUTLURY PICIA ALKOHOLI W POLSCE

WIĘCEJ CIEKAWOSTEK

Zajrzyj na naszego bloga gdzie co 2 tygodnie publikujemy coś z barmańskiego świata.