NASZA HISTORIA

Nasz szczeciński start-up powstał z inicjatywy barmanów z 15-letnim doświadczeniem, którzy na co dzień pracują w jednym z TOP 5 najlepszych cocktail barów w Polsce – szczecińskich 17 Schodach.

W marcu 2020 roku w wyniku pandemii lokal został zamknięty, a Goście zaczęli dopytywać o możliwość zakupienia naszych drinków na wynos. Tak narodziło się pytanie…

 

Jak sprawić, aby nasi Goście mieli dostęp do naszych cocktaili, zachowując przy tym ich świeżość i unikatowy smak?

Zabraliśmy się do pracy, ulepszyliśmy nasze receptury, wykonaliśmy kilkaset prób i po włączeniu procesu pasteryzacji, zabutelkowaliśmy pierwszy mix.

Kiedy receptury na pierwsze 6 koktajli były już gotowe, naszym kolejnym wyzwaniem było znalezienie sposobu na dostarczenie mix-ów naszym Gościom i to najlepiej bezpośrednio do ich domów.

Wspólnymi siłami, bez większego doświadczenia, założyliśmy więc nasz pierwszy sklep internetowy, który na początku umożliwiał korzystanie tylko z podstawowych funkcjonalności jakimi była możliwość składania zamówień i płatność on-line.

Pierwsze zamówienie na 6 butelek POSHE Drinks z dostawą na terenie Szczecina odnotowaliśmy 19 października 2020 o godzinie 14:14:56.

W ten sposób nasze mix-y poprzez jedno kliknięcie weszły do świata e-commerce. To rozwiązanie pozwoliło Gościom, którzy do tej pory odwiedzali nasz lokal, zakupić ulubione smaki i przygotowywać koktajle samodzielnie w domu.

#YOUR OWN BARTENDER

Podczas pandemii, nasze mix-y były dowożone do Klientów przez barmanów pracujących w 17 Schodach. Stąd narodziło się nasze hasło #YOUROWNBARTENDER, które oznacza, że dzięki POSHE Drinks masz niepowtarzalną okazję zaprosić ulubionego barmana do swojego domu.

Dopiero z czasem zrozumieliśmy, że rozpoczęcie sprzedaży naszych mix-ów online, otworzyło nam drzwi na całą Polskę. Teraz nasi Klienci to osoby, które mieszkają zarówno w Szczecinie, jak i w Warszawie, Poznaniu, Wałbrzychu, Suwałkach, Grabowie, Nowej Wsi… bo dzięki POSHE Drinks nasi barmani mogą zostać zaproszeni do każdego domu w Polsce! 

Od tego momentu, dzień za dniem pracujemy ciężko na to, aby POSHE Drinks cieszyło się uznaniem w swoim stale powiększającym się gronie fanów, którzy wspierają nas w spełnianiu naszego największego marzenia, jakim jest: 

PODNIESIENIE KULTURY PICIA ALKOHOLI W POLSCE

WIĘCEJ CIEKAWOSTEK

Zajrzyj na naszego bloga, gdzie regularnie publikujemy ciekawe treści z  barmańskiego świata, przygotowane przez naszych barmanów z 17 Schodów.